Konsulta

Konsulta psikologjike me nje profesionist per ju do te ishte nje ndihme qe mendja juaj do tju falenderoje. Shpesh ndodhemi ne situata te veshtira qe per ju ndoshta mund te mos kete rrugedalje, por zgjidhja me e mire per cdo problem eshte te flasesh me dike, dhe ajo perfekte eshte te flasesh me nje specialist i cili do tju ndihmonte te gjenit zgjidhjen qe fshihej brenda jush.
Nese vuani nga stresi apo vuani nga depresioni te cilat shume shpejt po shnderrohen ne semundjen e shekullit mund te na kontaktoni dhe ne nje udhetim bashke me ju ne do te mundohemi t’ju clirojme nga ankthet dhe streset tuaja te perditshme. Menyra me e mire per ta menxhuar stresin eshte te konsultohesh me nje psikolog profesionist. Nëse thëniet “vuaj nga stresi” dhe “vuaj nga depresioni” janë kthyer  në thënie të përditshme, ne jemi zgjedhaj e duhur për ju!
Nese keni frike nga semundjet apo keni kriza paniku zgjidhja me e mire per ju do te ishte ndihma e nje profesionisti i cili do te gjendej aty per ju ne cdo kohe dhe do te ju ndihmonte te kalonit ato caste stresi dhe ankthi.
Nese problemi juaj eshte marredhenia me femijen tuaj adoleshent dhe nuk dini si te komunikoni apo doni te permiresoni marredheniet prind femije apo marredheniet ne cift ne jemi ketu per tju ndihmuar.
Ndodhesh në një situatë dhe ndjen se duhet të konsultohesh me dikë?
Ne ofrojmë konsulta online. Plotëso formën e kontaktit në të majtë të faqes: brenda 72 orëve do të të kthejmë përgjigje.

Stresi                                                                                                        Depresioni

stres      depresioni

Sëmundje apo frikë nga sëmundjet?                                             Ankthi dhe krizat e panikut

semundje apo frike nga semundjet      ankth dhe kriza paniku

Prindërit dhe fëmijët                                                                              Marrëdhënie në cift

prinder dhe femije      marredhenie ne cift

 studio psikologjie